اقامت

 میهمانان محترم کنفرانس می توانند از مجموعه وسیعی از هتل ها با تنوع بالا در شهر اردبیل و خصوصاً شهر توریستی سرعین استفاده نمایند. با توجه به زمان برگزاری کنفرانس در آبان ماه، هتل ها و مراکز خدماتی و تفریحی امکانات متعددی را با قیمت های مناسب در اختیار مسافرین محترم قرار می دهند. این امر باعث خواهد شد تا میهمانان محترم کنفرانس در کنار شرکت در یک رویداد علمی از امکانات و طبیعت زیبای اردبیل و دامنه های سبلان در این فصل از سال لذت ببرند.

مجموعه برگزار کننده کنفرانس براساس تجربیات گذشته و بررسی های انجام شده، هتل اترک سرعین (با تخفیف ویژه کنفرانس) را برای اقامت در مدت برگزاری کنفرانس پیشنهاد می نماید.

       

در سال ۱۳۸۴ در شمالی‌ترین قسمت سرعین،  هتل اترکاردبیل را ساختند. هتل اترک اردبیل بی‌شک در یکی از بهترین نقاط سرعین واقع شده چون مشرف به منطقه‌ی جنگلی گنزق است و چشم‌انداز فوق‌العاده‌ای رو به دامنه‌های سرسبز سبلان دارد. به همین دلیل هنگام اقامت در این هتل، آب و هوای تمیز و خنک همیشه در دسترس شماست. هتل اترک کمتر از ۸۰۰  متر با مراکز اصلی خرید شهر و نقاط دیدنی‌اش فاصله دارد. چشمه‎‌‌های آب گرم هم در همان نزدیکی‌ها هستند. اما شما برای آب درمانی لازم نیست به چشمه‌ها بروید. هتل اترک برای اولین بار در شهرسرعین از آب درمانی اختصاصی و ویژه‌ی هتل برخوردار است. شما می‌توانید با اقامت در این هتل از این مرکز اختصاصی به آسانی استفاده کنید. اقامت در هتل اترک سرعین برای سلامتی شما مفید خواهد بود. آب و هوای تمیز و خنک، نزدیکی به جنگل، داشتن مرکز آب درمانی اختصاصی و خدمات رفاهی دیگر، همگی سفر سلامتی را برای شما تضمین می‌کنند. 


ورود به سیستم